EndorWina to firma z praktycznym i przyjaznym nastawieniem, którą stworzyła grupa znajomych z długim doświadczeniem w branży winiarskiej i finansowej. Budujemy proste, bezpośrednie i przede wszystkim długoterminowe relacje z naszymi partnerami.

Specjalizujemy się w imporcie i dystrybucji win dla branży Horeca. Nasze portfolio opiera się na winach z kilku kontynentów, które pochodzą od uznanych, rozpoznawalnych i doświadczonych producentów, najczęściej rodzinnych winnic o długiej tradycji.

We współpracy z naszymi Klientami, staramy się słuchać ich potrzeb, służyć radą i otaczać opieką. Nie interesuje nas by zwyczajnie wino tylko sprzedać. Chcemy by każdy czuł, że nasze doświadczenie i wiedza, własny system szkoleń i bezpośredni kontakt pomagają osiągnąć coraz lepszą sprzedaż, pewność siebie załogi, a przede wszystkim zadowolenie Gości. Dlatego, w praktyce, każda oferta jest ‘szyta na miarę’ i dopasowana do charakteru restauracji, hotelu czy pensjonatu.

Nieustannie jednak poszukujemy nowych miejsc i cennych doświadczeń, aby z pasją robić dla naszych Klientów więcej niż od nas oczekują.

Przedstawiciele HoReCa


DYREKTOR HANDLOWY

Janusz Szaniawski
tel: +48 516 151 443
janusz@endorwina.pl

REGION MAZOWIECKIE

Łukasz Pytko
tel: +48 505 708 207
lpytko@endorwina.pl

REGION ŚLĄSK, DOLNY ŚLĄSK

Marek Kozioł
tel: +48 512 732 473
mkoziol@endorwina.pl

REGION MAŁOPOLSKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE, PODKARPACKIE.

Grzegorz Piskorz
tel: ‭+48 512 734 492
gpiskorz@endorwina.pl